414-420 dzień (19-25.08.2013)

414-420 dzień (19-25.08.2013)

Krótko i na temat: mamy zamontowane meble kuchenne 🙂 Jest parę rzeczy do poprawienia, ale już za parę dni ma się pojawić zespół monterów i dokończyć. Wrażenia? Bezcenne 🙂 Testowo osadziłem zlewozmywak i płytę indukcyjną. Mrau...

Poza tym razem z tatą Wojtkiem dokończyliśmy moją wizję mocowania płytek KG do belki i stworzyliśmy stelaż pod sufit pomiędzy oknem tarasowym, a belką. Rozprowadziliśmy również przewody zasilające do 3 punktów świetlnych w tym miejscu.

Ola natomiast zaciągała łączenia płyt na wiatrołapie i obrabiała okno tarasowe od zewnątrz (klej + siatka)

Nasz mały brzdąc przybiera na wadzę i zaczyna żyć zgodnie z naszym zegarem biologicznym, tzn., że w końcu daje nam się wyspać 🙂

Leave a commentżona

10 lat ago

Chciałam zauważyć, że kuchnia była czysta, osobiście ją myłam, ale na koniec dnia taki był efekt jak widać. Aby nikt nie pomyślał, że taka ze mnie gospodyni!

Aga B

10 lat ago

WOW WOW WOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem pod mega wrażeniem. uwielbiam brąz z beżem....hmm...będzie beż czy biel? BEŻ!!! BEŻ!! jak domowo się już robi. Pierwsze efekty z meblami! szacun. niewyobrazalna satysfakcja....fotel, kieliszek wina. co do czystości ...wierzymy!!!!!!!

Gosia

10 lat ago

piękne mebelki! bardzo mi się podoba pomysł z wysuwanym gniazdkami. jak nic we wrześniu się wprowadzicie czego wam serdecznie życzę:) a kociak idealny do głaskania, czy już ma imię?

Monia

10 lat ago

Piękna kuchnia się zapowiada, duzy blat roboczy, a najbardziej mi się podoba to duże okno nad zlewem - SUPER :), powodzenia !!!!!!

aga B

10 lat ago

Tak. okno robi wrażenie. meble w dobrym guście , w każdym centymetrze czuć miłosc do tego miejsca. niesamowita praca, poświęcenie - zasłużony cudny efekt. całośc zapewne będzie wspaniała:)

żona

10 lat ago

czy beż, beż 🙂 cieszę się, że nasz gust nie jest najgorszy ;p Ja też nie mogę się doczekać tego momentu kiedy wchodzę do domu, zakładam KAPCIE (a nie robocze buty), wstawiam zupę i siadam z książką na fotelu 🙂

home (3)
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/mozej/public_html/mozej.pl/wp-includes/functions.php on line 5109