Close

Mozej.PL

314-318 dzień (13-17.05.2013)

Poniedziałek

Po tym wszystkim ruszyłem do teściów na późny obiad połączony z pożyczeniem sprzętu do podcięcia framug oraz odbiór mocowania umywalki (w kotłowni).

Wtorek

Po pracy szybko ruszyłem do domu, żeby popracować w oczekiwaniu na Pana od styropianu i wylewki… nie doczekałem się. Nie mniej dołączyła do mnie Ola i obrzuciła tynkiem połowę ściany (tej z oknem) w sypialni. Ja natomiast przymocowałem 90% przewodów głośnikowych. Jutro powinno mi się udać zamknąć temat kabli.

Środa

Dzisiaj rano zadzwonił do mnie z przeprosinami wspomniany powyżej „Pan od wylewki”. Mieliśmy się zdzwonić i ustalić czy spotykam się po 16:30… nie zadzwonił. Eh. Wieczorem ustaliliśmy wersję ostateczną, czyli w piątek przyjedzie pomierzyć, wycenić i zaczyna robotę. W międzyczasie udało mi się dokończyć temat przewodów. Wszystkie są już przymocowane, zagipsowane i gotowe do przykrycia. Ponadto osadziłem rurę kanalizacyjna odpływu wanny oraz przymierzyłem rurę fi 100mm, którą osadzę w miejscu wyjścia pionu CO, CWU dla wanny.

Czwartek

To był ciężki dzień. Całodzienna walka z martwą materią. Plan był prosty: wycinam bruzdę, wklejam kątownik 100mm, i następnego dnia wyciągam cegły. Po czym montuje szafkę rozdzielacza. Okazało się, że nic z tego. Bez wdawania się w szczegóły – coś wymyśliłem. Niestety trwało to dłuuugo. Z pomocą przyjechała Olcia, która w tym samym czasie sprzątała dom na okoliczność piątkowej wizyty ekipy od wylewki. Do domu wróciliśmy po 23…

Piątek

Urlop. Niestety było to konieczne. Od 9 rano byłem już w domu i walczyłem z podłogą. Ostatnie poprawki, mocowania, dziury, ciągnięcie peszla pomiędzy pionami itd. Następnie odwiedzili mnie panowie od wylewki i zaczęli rozkładać styropiany. Z małymi zastrzeżeniami… ale niech im będzie.

Leave a comment

Facebook plugin is not configured. Please add a website for the facebook comments and a number of comments from the Dashboard > Suarez > Additional Options > Facebook.

Your name
Your email address
Website URL
Comment

http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_arrow.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_biggrin.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_confused.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_cool.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_cry.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_eek.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_evil.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_exclaim.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_idea.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_lol.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_mad.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_question.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_razz.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_sad.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_redface.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_wink.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_twisted.gif