14 kwietnia 2013 0 min to read

279-285 dzień (08-14.04.2013)

Category : Dom

Niedzielny wieczór, godzina 20, a ja leże na sofie i odpoczywam wraz żoną. Należy nam się 😉 Oboje ciężko pracowaliśmy, a ja mam za sobą już bodaj 9 dzień pracy (weekendy + wieczory po pracy). W ten weekend, podobnie jak tydzień temu walczył razem z nami tata Wojtek, który odwalił kawał dobre roboty. Jeszcze trochę i nie będzie mógł usiedzieć bezczynnie w chwilach wolnych o pracy 😉 Ah ta aktywność! Teraz mały fotoreportaż z tego co udało nam się zrobić:

 

Na sprzedaż wyżej pokazane kraty okienne antywłamaniowe:

http://allegro.pl/show_item.php?item=3176897145

oraz stary zbiornik hydroforowy:

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3177033525

Leave a comment

http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_arrow.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_biggrin.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_confused.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_cool.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_cry.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_eek.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_evil.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_exclaim.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_idea.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_lol.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_mad.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_question.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_razz.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_sad.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_redface.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_wink.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_twisted.gif 
 

5 komentarzy

 • avatar image
  Replyżona 15 kwietnia 2013

  Na wstępnie powiem szczerze, że byłam przekonana, iż zbijanie talerzy zajmie mi ze 2 dni i będę potrzebowała wsparcia kilku osób..na szczęście młotowiertarka okazała się na tyle dobrą przyjaciółką, że skończyłam w 7 godzin cały dom Po drugie chciałabym podziękować przemiłym sąsiadom, którzy podarowali nam leżaki, abyśmy mogli choć na chwile odpocząć , a potem doszedł stolik turystyczny :))) Po trzecie ogródek został już przygotowany na wiosnę wraz z miejscem pod borówki amerykańskie (smerfojagody :)). Nie czuje rąk, pleców i barków ale świeże powietrze, śpiew ptaków, pienie koguta i zachód słońca wynagradza to wszystko :))

 • avatar image
  ReplyMamusia Ewa 15 kwietnia 2013

  A nie mówiłam,że tak będzie(to odnośnie komentarza Oli)UPARCIUCHY,ale jestem z Was bardzo dumna.Jak patrzę na relacje z tygodnia pracy,to ogarnia mnie przerażenie,ale jest coraz lepiej.Dom bez zastawy z Porcelitu wygląda zdecydowanie lepiej.Trzymam za Was kciuki. Mamusia Ewa

 • avatar image
  Replyżona 15 kwietnia 2013

  Idziemy do przodu między innymi dzięki Waszemu wsparciu :) Wiem, że czasem to co robimy jest przerażające a zwłaszcza, że nigdy tego nie robiliśmy a w dodatku goni nas strasznie czas.. ale musicie w nas wierzyć a damy radę :)http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_wink.gif

  • avatar image
   ReplyTheStylator 16 kwietnia 2013

   Co ja tu czytam?? Jakaś woda w kotłowni i w garażu?? I to tyle żeby ją cały dzień wypompowywać?? UUUUUUUUU nie chcę być fatalistą,ale to nie wróży dobrze waszemu gniazdku:(( Mam nadzieję, że się mylę :))) Podchodzi od fundamentu czy po prostu wam rzeczka płynęła przez ogródek?? Możesz być dumny Piotrek ze mnie:)Wczoraj ruszyłem z Insanity. Blog powinien się dziś ożywić. Powiem krótko, fit test Insanity skopał mi dups.o :))) Ledwo do końca dotrwałem :) Ale dam radę:) Reszta na blogu:)

   • avatar image
    ReplyMożej 16 kwietnia 2013

    Luuuzik Raf :) Nie wypompowywałem jej cały dzień :D 1. za mało jej było, żeby zrobić to pompą ;) 2-3 cm 2. wodę zgarniałem szufelką PO pracy 18-19 Izolacja na ścianach jest szczelna, są suche. Jedynie miejscami widać, że izolacja pozioma pod posadzką jest przerwana i tamtędy napierają wody gruntowe :) Obecnie sytuacja się stabilizuje. Ołłł jeea!! Pamiętam, że swego czasu spróbowałem fit testu... masakra! Po Insanity będziesz miał na pewno super efekty :)