27 marca 2013 1 min to read

265-267 dzień (25-27.03.2013)

Category : Dom

Powiem krótko: nie wytrzymałem. Spokooojnie, oczywiście mowa o pozytywnych emocjach 😉 Wtorek 26 marca zaszczyciło nas swoją obecnością słońce i czyste niebo. Liczba wydzielanej endorfiny zaczęła rosnąć w zastraszającym tempie i w ten oto sposób o godzinie 16:10 stałem na peronie z biletem kolejowym z uśmiechem na twarzy wyczekując na pociąg do ziemi, mojej ziemi… 😉 Identyczny schemat powtórzył się następnego dnia i odbywało by się to bez końca, aż do świąt, gdyby nie konieczność rozpisania listy zakupów i złożenia zamówienia na zestaw hydroforowy, bojler, pompy, rozdzielacz podłogówki, rury miedziane, kolanka, zawory, termometry, manometry itp… Przez 2 dni udało mi się pociągnąć układanie płytek prawie do końca. Ok…. 3/4. Wbrew pozorom jestem czyścioch, lubię ład i porządek. Widok idealnie białej ściany, namiastka sterylności to idealny prezent za trud włożony w pracę nad kotłownią.

PS. Taśma, której zapewne ktoś się zacznie czepiać, trzyma jedynie płytki w miejscu, gdzie jest otwór przyłączeniowy kotła 🙂 Dzięki temu rząd nad nim jest (powinien być) prosty. Nie mogłem przyciąć i przykleić płytek wokół otworu ponieważ nie mam jeszcze rozety rury spalinowej i nie znam jej rozmiaru 🙂

Leave a comment

http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_arrow.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_biggrin.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_confused.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_cool.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_cry.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_eek.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_evil.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_exclaim.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_idea.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_lol.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_mad.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_question.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_razz.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_sad.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_redface.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_wink.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_twisted.gif 
 

3 komentarze

 • avatar image
  ReplyTheStylator 30 marca 2013

  No Pietia widzę, że wymiatasz !!!!:) Wiesz co aż mnie zainspirowałeś do działania idę do piwniczy i dziś muszę przygotować drążek do montażu. Choć ciągle toczą batalię z małżonką!!! Ona nie chce mieć go tam gdzie ja go chcę zamontować :( Problem w tym, że nie mam innego miejsca w mieszkaniu!!!! To jak mam jej to ku..a wytłumaczyć?? Może Ola mi coś doradzi ?? :)Ja pindole ale te baby są ...

  • avatar image
   ReplyMożej 1 kwietnia 2013

   Wiesz co Ola powiedziała na Twój pomysł montażu drążka na ścianie w jakimkolwiek pokoju? To nie przejdzie! :P Z tego co widziałem masz garaż... może tam zamieszkaj z p90x'em ;) Ja swoją siłownie zrobię w garażu na dole. Już się nie mogę doczekać... Ale póki co od jutra do końca tygodnia mam urlop więc postępy będą znaczne! Kładzenie płytek skończę pewnie już jutro :)

   • avatar image
    ReplyTheStylator 2 kwietnia 2013

    Drążek już zamontowany :)) Poszliśmy na kompromis i się udało :) Koszt budowy drążka = 0 zł:) Wrzucę fotki na blogu to sobie zobaczysz. Od poniedziałku chciałbym ruszyć z body beast :) Brakuje mi piłki niestety a nie mam kasiorki do wypłaty:( Jak coś to ruszę znowu p90x bo do tego mam cały sprzęt :)