Close

Mozej.PL

19-23 dzień (23-27.07.2012)

Czas biegnie jak szalony i w ten oto sposób 22 lipca 2012 skończył się mój 2 tygodniowy urlop. Pierwsze 2 dni wstawania do pracy były bardzo ciężkie i po powrocie do domu nadawałem się jedynie do „nic nie robienia”. Jednak od 3 dnia po urlopie zebrałem się w sobie i w miarę możliwości działam w naszej kostce. Tymczasem cały czas, z dnia na dzień w domu pracuje tata-Wojtuś, który dzielnie walczy z układaniem elektryki i na bieżąco wprowadza nowe pomysły, których nie brakuje – ot np. dzisiaj kurier przywiózł zamówioną antenę do internetu, co wiąże się z wykonaniem nowych brud, aby przewód od wspomnianej anteny dotarł do planowanego „centrum dowodzenia multimedialnego” – czyt. szafka w salonie 🙂 Na pochwałę zasługuje również żona Aleksandra, która – UWAGA!! – dalej ma urlop 😉 w międzyczasie jeździ, kupuje, targuje się i pracuje. Jednym z owoców jej prac jest dzisiejsza wygrana walka z krzakiem, który rósł przy studni (foto poniżej). Poza tym odmalowała słupki i wspólnymi siłami wylaliśmy nową podmurówkę na uszkodzonym jej fragmencie.

Obecnie tempo „grubszych prac” zwolniło ze względu na intensywne poszukiwanie murarza oraz firmy, która zrobi nam wylewkę. Ale po kolei:

 • murarz – ciężko o człowieka wykonującego ten zawód, który miałby czas i ogłaszałby się gdziekolwiek. Póki co trwają rozmowy z dwoma Panami (obydwaj bardzo sympatyczni) i czekamy na werdykt.
 • wylewki – wydawało mi się, że załatwienie tego tematu będzie formalnością, ale niestety myliłem się. Panowie na których napotkałem w tej „działce” są raczej nie słowni, średnio sympatyczni i chyba nie lubią zarabiać dużo PLN 🙂 Nie mniej tutaj również w grę wchodzi dwóch wykonawców.

Po lub nawet w trakcie wykonywania prac przez w/w będziemy mogli ruszyć z kolejnym tematem czyli m.in. wymierzeniem i zamówieniem okien, wykonaniem instalacji ogrzewania podłogowego, CO, CWU, montaż sufitów z płyt KG, montaż stelaży WC.  Najważniejsze w tym momencie pozostaje wykonanie wylewki z ogrzewaniem podłogowym. Wówczas będziemy mogli zrobić łazienkę od A do Z 🙂

Leave a comment

Facebook plugin is not configured. Please add a website for the facebook comments and a number of comments from the Dashboard > Suarez > Additional Options > Facebook.

 • avatar image
  żona
  27 lipca 2012

  najsmutniejszą sprawą mieszkania w domku jest to, że nie masz gdzie pozbyć się śmieci;/ Dzwonię to Pani od wywozu śmieci i ona mnie informuje, że nie chce korzeni i wyrwanych drzew i nie wie co mam z tym zrobić;/ i bądż tu człowieku uczciwy i nie wyrzucaj na dziko:(

 • avatar image
  aga b
  2 sierpnia 2012

  Jestem pełna podziwu i uznania!!!!praca wre!jakby była Wam potrzebna dodatkowa para rąk – dajcie znać! Pozdrawiam. Ola pracusiu, ściskam

  • avatar image
   żona
   6 sierpnia 2012

   Dziękujemy i wiesz, że zapraszamy 🙂

Your name
Your email address
Website URL
Comment

http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_smile.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_arrow.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_biggrin.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_confused.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_cool.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_cry.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_eek.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_evil.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_exclaim.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_idea.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_lol.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_mad.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_question.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_razz.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_sad.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_redface.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_wink.gif 
http://mozej.pl/wp-includes/images/smilies/icon_twisted.gif