137-151 dzień (18.11-01.12.2012)

137-151 dzień (18.11-01.12.2012)

Od ostatniego wpisu w domu nie zrobiliśmy... nic 🙂 Było to z góry zamierzone więc proszę nie doszukiwać się w nas pierwszych oznak wypalenia lub co gorsza lenistwa 😉 Przechodząc do konkretów, mamy okna! Cóż za radość. Miała być tym większa, że wg. mojej wizji miałem siedzieć i patrzeć na pracę innych, ale wyszło inaczej 😉 Pomagałem nosić 200 kg szyby do suwanki, skręcaliśmy ramę itp. itd., ale ekipa była extra więc tym chętniej marzliśmy). Zamiast słów niechaj przemówią obrazy! (mało i kiepskie, ale robiło się ciemne, a my chcieliśmy zerwać folię zewnętrzną i zamontować odwodnienia). Zapraszom do galeryji.

 

i małe porównanie before & after

 

 

Leave a commentKozioł

11 lat ago

Nie za małe to okno troszkę ? 😉
Powiem wam, że z rozmachem poszliście :O

Możej

11 lat ago

Jak mawiali starożytni Polacy "mają rozmach skurw*****" 😛 🙂

żona

11 lat ago

nie ukrywam, że wyćwiczę sobie bicepsy przy otwieraniu:)

TheStylator

11 lat ago

A właśnie Pani Żono jak tam twoje p90x?? Bo jakoś nic nie wspominacie albo mi umknęło:(

TheStylator

11 lat ago

A jak tam remoncik?? Kiedy się pojawią jakieś nowe wpisy??:)
Nawet nie wiecie jak wam zazdroszczę(w pozytywnym znaczeniu) tego domu :)) Też bym chciał taki, ale niestety finanse nie pozwalają. Tak wiem , kredyt, ale przy moich zarobkach tylko pomarzyć:)) Ale piszcie dalej o domu lubię to czytać :)))

Możej

11 lat ago

Remoncik póki co wstrzymany do momenty osiągnięcia temperatury pozwalającej na prace bez źródła ciepła 😉 Dom jest obecnie nie ogrzewany - wyciąłem całą instalację grzewczą.
Z tymi finansami to temat rzeka.. sam do końca nie jestem pewien czy mnie stać 😀 Albo inaczej.. wiem, że teraz nie stać mnie na nic innego haha 🙂
Jak tylko ruszymy z remontem będziesz o tym wiedzieć - p90x pójdzie na półkę i pozostają mi krótkie treningi 10-20 minutowe dla podtrzymania formy.

TheStylator

11 lat ago

Żeby tylko ci się chałupa nie zawilgociła przez brak ogrzewania. Mam nadzieję, że wszystko dokładnie sprawdziłeś.

Co do finansów. Wiadomo kredyt to spore obciążenie. Szczególnie hipoteka. Mnie pewnie by i tak nie dali. nawet gdyby to jak pomyśle, że miałbym oddać 2-3 razy tyle to mi się odechciewa.
Z drugiej strony posiadanie własnej chałupy jest kuszące i nawet gdyby nie byłoby mnie stać na nic innego oprócz jedzenia i utrzymania domu to byłbym zadowolony.
Wakacje?? Nie muszę nigdzie jeździć jestem domatorem:) Samochód ?? Gdybym musiał to i tico by starczyło. Brak sąsiadów w promieniu co najmniej 500 metrów?? BEZCENNE!!:)

Co do odstawienia p90x.Zabraniam :)) Nie ma tłumaczenia, że miejsca brak. Masz ogród. W nim też można ćwiczyć. Pewnie się znajdzie jakieś drzewo do podciągania :))) A jeśli znajdziesz 20 minut to i godzina nie zrobi zbyt dużej różnicy :)))

Możej

11 lat ago

Wszystko zostało przemyślane, wentylacja działa, wilgoć ucieka w kosmos 🙂

Kończymy temat kredytów Rafale! 😀 Nie poruszaj tematu swoich zdolności finansowych bo może mam jakiegoś czytelnika z fiskusa? 🙂

p90x jako trening raczej odstawie - zbyt duże obciążenie wytrzymałościowe i czasowe. Przerzucę się chwilowo na treningi do 30 minut. Powrót do p90x nastąpi zapewne z powrotem przed kolejną zimą 🙂

home (3)
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/mozej/public_html/mozej.pl/wp-includes/functions.php on line 5109